Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto zostanie wiceprezydentem Puław? PiS wskazuje kandydata

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2019 r. o 17:05 Powrót do artykułu
Jurek! Tylko Jurek Lenartowicz z PZPR-PiS na Prezydenta Miasta Puławy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec dyskusji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....przepraszamy, zacięła się płyta.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek! Tylko Jurek Lenartowicz z PZPR-PiS na Prezydenta Miasta Puławy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek! Tylko Jurek Lenartowicz z PZPR-PiS na Prezydenta Miasta Puławy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby towarzysz Jerzy Lenartowicz z PZPR zgodził się tylko zostać Prezydentem Miasta Puławy to wszyscy mieszkańcy Puław byliby szczęśliwi. Szczególnie byli działacze i aktywiści PZPR. Tak! Tylko towarzysz Jerzy Lenartowicz z PZPR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieszkańcy Puław powinniśmy zrobić referendum w sprawie wyboru Wiceprezydenta Miasta Puławy! Gdyby Nasz Jurek Lenartowicz z PZPR zgodził się wspanialomyslnie zostać Wiceprezydentem to Puławy rosły by w siłę a mieszkańcy Puław żyliby dostatniej! Tylko Jurek Lenartowicz z PZPR-PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek! Tylko Jurek Lenartowicz z PZPR który dzielenie dzierży sztandar AK nadaje się na Prezydenta Miasta Puławy! Jestem Jedyny i Niezastąpiony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek! Tylko On się nadaje na Prezydenta Miasta Puławy! Był dobrym i ofiarnym komunistą w PZPR. Teraz jest dobrym i ofiarnym działaczem ludzi Prawych i Sprawiedliwych. Będzie więc też dobrym i ofiarnym Prezydentem Miasta Puławy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro towarzysz Jerzy Lenartowicz z PZPR dzielnie dzierży sztandar AK to równie dzielnie będzie dzierżyć berło Prezydenta Miasta Puławy! Tylko Jurek Lenartowicz z PZPR-PiS na Prezydenta Miasta Puławy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak! Dziękuję mieszkańcom Puław za te ciepłe słowa o moich kwalifikacjach. Czuję się na siłach podjąć trud kierowania Miastem Puławy jako Prezydent Miasta. Mam wykształcenie średnie i zawód technik instalator. Mam ogromne doświadczenie polityczne które zdobyłem w PZPR. Chętnie podejmę trud kierowania Miastem Puławy jako Prezydent Miasta Puławy! Z prolejatackim pozdrowieniem Jurek z PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałem też pracę magisterską. Jestem absolwentem uniwersytetu WUML. Mam więc wykształcenie uniwersyteteckie. Mam pełne kwalifikacje i kompetencje aby zostać Prezydentem Miasta Puławy! Po prostu jestem niezastąpiony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu dodam co oznacza WUML bo młode żółtodzioby mogą nie wiedzieć. WUML to Wojewódzki Uniwersytet Marksizmu i Leninizmu. Mam szansę być absolwentem tego wspaniałego Uniwersytetu WUML! Jestem dumny z takiego wykształcenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumny, że jestem absolwentem WUML!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumny, że byłem działaczem i aktywistą PZPR! Będę dobrym Prezydentem Miasta Puławy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumny że byłem działaczem i aktywistą PZPR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te psychiczne komentarze pisze niejaki Cezary - syn wysokiego aparatczyka PZPR. Całe życie korzystałeś człowieku z przywilejów partyjnych swojego tatusia, mieszkasz w jego mieszkaniu i śmiesz innym wypominać związki z PZPR? Ty całe życie korzystasz z tego, że wywodzisz się z rodziny PZPR. Może napisz coś o tatusiu i swojej chorobie psychicznej. a za to, że nekasz ludzi trafisz w końcu do Abramowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak! Dziękuję mieszkańcom Puław za te ciepłe słowa o moich kwalifikacjach. Czuję się na siłach podjąć trud kierowania Miastem Puławy jako Prezydent Miasta. Mam wykształcenie średnie i zawód technik instalator. Mam ogromne doświadczenie polityczne które zdobyłem w PZPR. Chętnie podejmę trud kierowania Miastem Puławy jako Prezydent Miasta Puławy! Z prolejatackim pozdrowieniem Jurek z PZPR
 "prolejatackie"pozdrowienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...